3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

کشف ۸۶ دستگاه استخراج ارز دیجیتال قاچاق در استان مرکزی

اراک- فرمانده انتظامی استان مرکزی از کشف ۸۶ دستگاه ارز دیجیتال قاچاق به ارزش ۱۵ میلیارد ریال در نیمه دوم خردادماه سال جاری در استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از مرکز اطلاع رسانی پلیس، حسن مفخمی شهرستانی اظهار کرد: در راستای اجرای طرح برخورد با قاچاق دستگاه تولید ارز دیجیتال، مأموران انتظامی پلیس امنیت اقتصادی استان با تلاش شبانه روزی و همکاری اداره برق استان مرکزی و انجام عملیات‌های مختلف، مبارزه با قاچاقچیان و کشف دستگاه‌های ارز دیجیتال را در دستور کار خود قرار داده‌اند.

وی خاطر نشان کرد: به همین منظور، در نیمه دوم خردادماه سال جاری مأموران انتظامی پلیس امنیت اقتصادی استان مرکزی، با کسب دستور قضائی و انجام عملیات‌های پلیسی موفق به کشف ۸۶ دستگاه ماینر قاچاق شدند.

فرمانده انتظامی استان مرکزی با بیان اینکه در این مدت ۱۳ متهم نیز در این زمینه دستگیر و با تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شده‌اند گفت: در ارزیابی کارشناسان پلیس امنیت اقتصادی استان مرکزی، ارزش تقریبی دستگاه‌های قاچاق مکشوفه ۱۵ میلیارد ریال برآورد شده است.

مفخمی شهرستانی در پایان از شهروندان خواست تا برای کمک به اقتصاد جامعه و جلوگیری از استفاده غیر قانونی از برق یارانه‌ای از سوی تعدادی از افراد سودجو در صورت اطلاع از این گونه موارد، موضوع را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.