مدیریت

09196056862

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

کمبود قطعات یدکی خودرو بحران امنیت ملی آمریکا شده است

شیوع ویروس کرونا، بالا گرفتن استخراج بیت کوین، و جنگ تجاری بین چین و آمریکا باعث شده تا شاهد کمبود قطعات الکترونیکی خودرو در سطح جهانی باشیم.

به گزارش گروه بین‌المللی خبرگزاری دانشجو، جن ساکی، سخنگوی کاخ سفید اعلام کرد که دولت آمریکا با موضوع کمبود قطعات یدکی خودرو به عنوان مسئله امنیت ملی برخورد می‌کند.

به گزارش اسپوتنیک، وی شب گذشته گفت: برخی اقدامات است که ما می‌توانیم به عنوان دولت فدرال انجام دهیم و معتقدیم که به یک سری اقدامات جامع، بلندمدت و در سطح دولتی برای حل این مشکل نیاز است.

شب گذشته نشستی با حضور مشاور امنیت ملی رئیس جمهور آمریکا، وزیر بازرگانی و روسای ۲۰ شرکت بزرگ خودروسازی و قطعه‌ساز در آمریکا با موضوع نبود قطعات یدکی الکترونیکی خودرو و تاثیر آن بر تولید از دست رفته خودرو در آمریکا برگزار شد. البته بعید به نظر می‌رسد که برگزاری این نشست باعث شده باشد که شاهد اجرای برخی اقدامات فوری برای حل این مشکل شده باشد.

سخنگوی کاخ سفید همچنین می‌گوید:‌دولت آمریکا از تخصیص ۵۵۰ میلیارد دلار بودجه برای تحقیقات و ساخت تراشه‌های الکترونیکی خودرو حمایت می‌کند. البته کنگره هم قصد دارد برای مقابله با این بحران پیش آمده به سمت تخصیص ده‌ها میلیارد دلار بودجه دیگر برود.

جنگ تجاری بین چین و آمریکا، افزایش تقاضا برای تجهیزات الکترونیکی در راستای استخراج بیت کوین، تبعات شیوع ویروس کرونا و برخی فاجعه‌های زیست محیطی دست به دست هم داده تا جهان با کمبود قطعات الکترونیکی خودرو مواجه شود.

یکی از اصلی‌ترین دلایل این است که به دلیل شیوع کرونا بسیاری از کارمندان در سراسر جهان دور کار شده‌اند و به همین دلیل تقاضا برای تجهیزات الکترونیکی برای دور کاری افزایش یافته است.

نکته اصلی این است که بسیاری از قطعات مورد استفاده در این تجهیزات با قطعاتی که برای تولید لوازم الکترونیکی خودرو مورد استفاده قرار می‌گیرد یکی است، و به همین دلیل هم اکنون بازار جهانی با کمبود عرضه تراشه‌های الکترونیکی مواجه است.