3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

کوهن: ترامپ قدرت را به صورت مسالمت آمیز واگذار نمی کند

تهران- ایرنا- وکیل پیشین رئیس جمهوری آمریکا گفت تجربه همکاری 10 ساله اش با ترامپ این نگرانی را به وجود می آورد که او در صورت شکست در انتخابات آینده، قدرت را به صورت مسالمت آمیز واگذار نکند.

به گزارش بامداد پنجشنبه ایرنا به نقل از شبکه خبری سی ان بی سی، مایکل کوهن وکیل پیشین دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در جلسه استماعی در مجلس نمایندگان آمریکا نسبت به واکنش ترامپ به شکست در انتخابات ابراز نگرانی کرد.
وی که در کمیته نظارت مجلس نمایندگان آمریکا شهادت می داد، با اشاره به تجربه همکاری 10 ساله خود با ترامپ گفت: نگرانم اگر او در انتخابات سال 2020 شکست بخورد، هرگز قدرت را به صورت مسالمت آمیز منتقل نکند.
کوهن این نگرانی را علت اصلی حضور خود در این جلسه استماع و اعتراف به کارهای غیرقانونی خود در زمانی که در استخدام ترامپ بوده عنوان کرد.
وی همچنین در این جلسه از اسناد پرداخت حق السکوت به یک بازیگر فیلم های مستهجن که مدعی ارتباط نامشروع با ترامپ بوده است، پرده برداشت.
کوهن تصویری از یک چک 35 هزار دلاری در وجه او با امضای رئیس جمهوری آمریکا را نشان داد که برای بازپرداخت 35 هزار دلار پولی که او به «استورمی دنیلز» بازیگر فیلم های مستهجن پرداخت کرده بود، دریافت کرده است.
وکیل پیشین ترامپ همچنین چک های دیگری را که از سوی پسر ترامپ و سازمان تجاری او در وجه این بازیگر صادر شده بود، افشا کرد.
این افشاگری کوهن می تواند پسر ترامپ را به دلیل نقض قوانین مربوط به تبلیغات انتخاباتی در آمریکا بسته به میزان آگاهی وی از دلیل این پرداخت ها، تحت تعقیب قضایی قرار دهد.
کوهن در این جلسه استماع همچنین اعتراف کرد که ترامپ به او گفته حق السکوت را از منابع دیگری به این بازیگر بدهد تا مسیر این پرداخت ها قابل پیگیری نباشد.
وی در اظهارات خود از همه کمک هایی که به ترامپ برای رسیدن به ریاست جمهوری کرده بود اظهار پشیمانی کرد و ترامپ را یک «نژاد پرست، فریبکار و متقلب» دانست.
کوهن سال گذشته در جلسه دادگاه در مورد شهادت دروغ در کنگره در مورد زمان انجام اموری برای انعقاد توافق مربوط به احداث برج ترامپ در مسکو، به جرم خود اعتراف کرد.
وی به «رابرت مولر» بازپرس ویژه پرونده رسیدگی به مداخله روسیه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا گفت که چندین بار با ترامپ و اعضای خانواده وی در مورد این پروژه مذاکره کرده است.
کوهن پس از روبرو شدن با چندین اتهام از سوی بازپرس ویژه، برای تخفیف در مجازات خود حاضر به پذیرفتن جرم و همکاری با او شد.