مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

گمراهی نظام پرداخت، دغدغه استارتاپ‌ها است

معاون پرداخت الکترونیک سداد اظهار کرد: تمرکز ما روی این بود که چطور می‌توانیم در حوزه پرداخت به کسب و کارها کمک کنیم تا خلاقیت بیشتری وارد کسب و کارها شود، رقابت‌پذیر باشند و آینده بزرگتر و بهتری داشته باشند.

شبکه ارتباطی راهبردی امکان daafd985d8b1d8a7d987db8c d986d8b8d8a7d985 d9bed8b1d8afd8a7d8aed8aad88c d8afd8bad8afd8bad987 d8a7d8b3d8aad8a7d8b1d8aad8a7d9bee2808cd987 6149fb323525d

به گزارش بورس نیوز، امیرحسین داوودیان ادامه داد: چالش‌ها در زمینه پرداخت به کسب و کارها و اینکه تا چه اندازه باید این تامین خلاقیت در داخل خود کسب و کارها یا بیرون از آن، توسط سیستم بانکی و پرداختی باشد، مطرح شد و امیدوار هستیم مباحث پنل اختصاصی نتیجه‌بخش باشد.
معاون پرداخت الکترونیک سداد در خصوص دغدغه‌هایی که در این پنل عنوان شد، ابراز کرد: یکی از دغدغه‌های اصلی این است که چطور نظام پرداخت، نه تنها کسب و کار ما و سایرین را بعضا دچار گمراهی می‌کند و از سوی دیگر به جای اینکه یک کسب و کاری پُر از بیزینس خود را داشته باشد، به این سمت می‌رود تا چالش‌های موجود را با درآمدزایی از یک بخشی که به کار بیزینس مربوط نیست، تکمیل کند.
داوودیان یادآور شد: ایرادی به این مسائل وارد نیست ولی این کارها ریسک است و اگر قرار باشد به هر ترتیبی حاشیه‌ی بخش صنعت را کم کند، مشکلاتی ایجاد خواهد شد.

وی تصریح کرد: نکته بعدی مقیاس‌پذیری کسب و کارهایی است که به تازگی در قالب استارتاپ‌ها شروع به کار می‌کنند، این موضوع تا چه اندازه به کل کسب و کارها اشراف دارند و می‌توانند آن را بزرگ کنند.