فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

۴۵ دستگاه استخراج ارز دیجیتال قاچاق در اراک کشف شد

فرمانده انتظامی شهرستان اراک گفت: ۴۵ دستگاه استخراج ارز دیجیتال قاچاق از یک شرکت صنعتی در این شهرستان کشف و ضبط شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان اراک گفت: ۴۵ دستگاه استخراج ارز دیجیتال قاچاق از یک شرکت صنعتی در این شهرستان کشف و ضبط شده است.

به گزارش ایلنا، سرهنگ امیر مختاری، فرمانده انتظامی شهرستان اراک اظهار کرد: روز گذشته مأموران انتظامی شهرستان اراک در انجام تحقیقاتی، از نگهداری غیرمجاز شمار زیادی دستگاه استخراج ارز دیجیتال (ماینر) در یکی از واحدهای صنعتی اراک مطلع شده و موضوع را در دستور کار خود قرار دادند. 

 وی بیان کرد:  از این محل موفق  ۴۵ دستگاه ماینر قاچاق، بدون هرگونه مدارک مثبته گمرکی کشف شد که ارزش تقریبی این دستگاه‌ها از سوی کارشناسان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان مرکزی، ۶ میلیارد و ۷۵۰ میلیون ریال برآورد شده است.

 سرهنگ مختاری اظهار داشت: در این رابطه یک نفر دستگیر و با تشکیل پرونده تحویل مقام قضایی شد.

دستگیری حفاران غیرمجاز در عملیات پلیس شهرستان تفرش 

 فرمانده انتظامی شهرستان تفرش گفت: سه حفار غیرمجاز در بیابان‌های اطراف این شهرستان دستگیر و شماری وسایل حفاری نیز از این افراد کشف و ضبط شده است.  

سرهنگ هادی افراسیابی افزود: در پی دریافت خبری مبنی بر حضور افرادی در بیابان‌های اطراف شهرستان تفرش به‌منظور حفاری و کشف اشیای عتیقه، بررسی موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی شهرستان قرار گرفت و پس از کسب اطمینان از صحت موضوع اعلامی، ماموران قبل از اقدام به حفاری، خودروی حفاران را توقیف و آن‌ها را دستگیر کردند. 

 وی بیان کرد: در بازرسی از خودروی حفاران یک دستگاه چکش برقی، متر الکترونیک و فن برقی کشف و متهمان با تشکیل پرونده تحویل مقام قضایی شدند.

کشف ۵۰۰ میلیون ریال اموال سرقتی از یک مال‌خر در شازند 

  فرمانده انتظامی شهرستان شازند گفت: ۵۰۰ میلیون ریال اموال سرقتی در عملیات پلیس این شهرستان از یک مال‌خر کشف شد.

سرهنگ «محمدعقیل سلگی» افزود: ماموران پلیس آگاهی شهرستان شازند در تحقیقاتی از خرید و فروش اموال مسروقه از سوی فردی در این شهرستان با خبر شدند که با هماهنگی مراجع قضایی و در بازرسی از محل فعالیت این فرد در یک منزل مسکونی،  ۳۲ قلم انواع ابزار و لوازم برقی، پکیج ،آبگرم کن دیواری، فرش و گلیم، ظروف آشپزخانه، دوچرخه، پمپ کف‌کش، آچار و ابزار و در آلومینیومی کشف شد و متهم دستگیر شد.

وی عنوان کرد: تاکنون ۱۰ نفر از مالباختگان شناسایی شده و در این راستا پروندهای تشکیل و در حال سیر مراحل قانونی است.