فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

۸۱ دستگاه استخراج ارز دیجیتال قاچاق در اراک کشف شد

اراک- جانشین فرمانده انتظامی استان مرکزی از کشف ۸۱ دستگاه استخراج ارز دیجیتال (ماینر) قاچاق به ارزش تقریبی هشت میلیارد ریال از یک شرکت صنعتی در اراک خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، یوسف سپهوند در تشریح این خبر اظهار کرد: روز گذشته مأموران پلیس امنیت عمومی استان در انجام تحقیقاتی، از نگهداری غیرمجاز تعداد زیادی دستگاه استخراج ارز دیجیتال (ماینر) در یکی از شرکت‌های صنعتی شهرستان اراک مطلع شده و موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی گفت: مأموران پس از شناسایی این شرکت صنعتی و با هماهنگی با مرجع قضائی و در معیت کارشناس اداره برق شهرستان، در بازدید از این محل موفق به کشف ۸۱ دستگاه ماینر قاچاق، فاقد هرگونه مدارک مثبته گمرکی شدند.

سپهوند با اشاره به ارزش تقریبی ۸ میلیارد ریالی دستگاه‌های کشف شده از سوی کارشناسان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی عنوان کرد: متهم دستگیر شده در این عملیات پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان مرکزی با تأکید بر برخورد قانونی نیروی انتظامی با سودجویان عرصه اقتصادی کشور، از شهروندان درخواست کرد تا در صورت مشاهده این قبیل جرایم، از طریق تماس با سامانه تلفنی ۱۱۰ موضوع را در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای برخورد قاطع و بهنگام با مجرمان اقتصادی به پلیس گزارش کنند.