شبکه ارتباطی راهبردی امکان we2

شبکه ارتباطی راهبردی امکان (شاراکالا) 
با توجه به گستردگی و تنوع بسیار بالای کالاهای تولیدی و پوشش جغرافیایی سراسری در ایران ، خاورمیانه و پوشش جهانی ، متشکل از عوامل انسانی ناظر و موتور جستجوگر بسیار قدرتمندی است که با دانش مدرن برنامه نویسی بر روی زیرساخت های نوین تکنولوژی ، به منظور تحول در بازار آنلاین جهانیِ کالا و خدمات طراحی شده است.

کالای شما تولید کننده ایرانی در فهرست کاملی از مجموعه های ارائه دهنده کالا در سراسر جهان نمایش داده می شود و به صورت آنلاین به بازار شفاف و وسیعی از کالا و خدمات در پنج قاره جهان دسترسی خواهید داشت.

در، کلیه اطلاعات تامین کنندگان به طور دقیق و با تکنولوژی پیشرفته بررسی و تحلیل می‌شود. تامین کنندگان بر اساس نوع و کیفیت ارائه کالا رتبه بندی می شوند و حوزه های فعالیت آنها در جزئی ترین ابعاد نمایش داده می‌شود تا هنگامی که کاربر کالا یا خدمت مورد نیاز خود را جستجو می کند، به نتایج مرتبط و مطلوبی دست یابد. در طول زمان نیز الگوریتم ها بهبود پیدا می کند و در دوره های زمانی کوتاه بروز می گردد.

ما می توانیم برای همه شما فارسی زبانان سراسر جهان بیزینسی را راه اندازی کنیم تا از محل تولید کالای خود در ایران ، اقدام به کسب درآمد جهانی و ایچاد فروش در بسترهای بین المللی کالا کنید.