فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

ثروت خالق اتریوم چقدر است؟

ویتالیک بوترین هم-بنیانگذار و خالق اتریوم اخیرا به تقلب در کسب ارزهای مجازی از جمله اتریوم متهم شده است؛ بر این اساس بوترین به ماینینگ پیش از موعد مقرر متهم شده که طبق ادعاها باعث گردیده او به همراه جو لوبین ۷۵ درصد از کل اندوخته اتر را به خود اختصاص دهد و میلیاردر شود. این اتهامات را نوریل روبینی استاد دانشگاه نیوروک مطرح نموده است.

شبکه ارتباطی راهبردی امکان d8abd8b1d988d8aa d8aed8a7d984d982 d8a7d8aad8b1db8cd988d985 da86d982d8afd8b1 d8a7d8b3d8aad89f 6149d390cef38

البته لوبین هنوز به این توییت پاسخ نداده است اما خود خالق اتریوم یعنی بوترین که در میان تاثیرگذارترین افراد در دنیای پول های مجازی است همان روز یعنی در تاریخ ۱۰ اکتبر به آن پاسخ داده. او در پاسخ خود همچنان ادعا کرده که از میلیاردرهای پول های مجازی نیست و برای اثبات گفته اش حتی لینک مربوط به بزرگ ترین کیف پول دیجیتالی اش که حدود ۳۶۳۰۰۳ اتر را در بر دارد در اختیار مخاطبانش گذاشته.

شبکه ارتباطی راهبردی امکان dg69854125
شبکه ارتباطی راهبردی امکان 285 285 دیجیاتو شبکه ارتباطی راهبردی امکان MOB87654

ارزش پولی این مقدار اتریوم تقریبا برابر است با ۷۳ میلیون دلار. علاوه بر اینها این مقدار اتریوم شامل هدایا و همچنین کمک های مالی به خیریه هم می شود. با وجود آنکه بوترین تایید کرده پول های دیجیتالی دیگری نیز دارد اما خاطر نشان کرده که مبلغ موجود در همگی شان اندک است.

ثروتمندترین مالکان اتریم چه کسانی هستند؟

Zhan Ketuan

Zhan Ketuan

طبق برخی از تازه ترین گزارشات تعداد زیادی از میلیاردرهای اتریوم از چین می آیند و اغلب شان مدیریت برخی از بزرگ ترین استارتاپ های پول مجازی دنیا را در اختیار دارند. یک شرکت چینی به نام Hurun که ثروت خالص افراد در این کشور را دنبال می کند اخیرا فهرستی از ثروتمندترین اشخاص در چین منتشر کرده است.

براساس اطلاعات مندرج در این فهرست که در برگیرنده اسامی ۱۳ مدیر است نیمی از آنها در صنعت استخراج ارزهای مجازی سرمایه گذاری کرده اند و Zhan Ketuan بنیانگذار و رئیس هیئت مدیره استارتاپی به نام Bitmain حتی در زمره ۱۰۰ فرد ثروتمند چین است. طبق این گزارش ثروت خالص وی برابر با ۲.۴ میلیارد دلار است و بعد از وو جیهن یکی دیگر از بنیانگذاران Bitmain قرار دارد که ثروتی برابر با ۲.۳۸ میلیارد دلار را کسب کرده است.

البته تمامی این اشخاص فاصله زیادی تا جک ما رئیس هیئت مدیره علی بابا دارند که طبق برآوردهای صورت گرفته ارزش کل درآمدهایش به رقم ۲۷۰ میلیارد یوآن یا ۳۹ میلیارد دلار می رسد.

براساس تازه ترین گزارش فوربس که از ۴۰۰ ثروتمند آمریکایی سال ۲۰۱۸ منتشر شد و در آن جف بزوس مقام نخست را کسب نموده، بسیاری از ثروتمندترین های آمریکا نیز از محل پول های مجازی به این جایگاه رسیده اند

کریس لارسن هم-بنیانگذار ریپل توانسته جایگاه ۳۸۳ام این جدول را به خود اختصاص دهد و با وجود آنکه فاصله زیادی تا انتهای جدول ندارد این دستاورد بزرگی برای وی محسوب میشود. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد اتریوم و تفاوت های آن با بیتکوین میتوانید مقاله ای که پیشتر در همین رابطه در دیجیاتو منتشر شده را مطالعه نمایید.