فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

جی‌‌پی‌مورگان: سرمایه‌گذاران نهادی از طلا به سمت بیت‌کوین متمایل شده‌اند

«جی‌پی مورگان» به تازگی مدارکی ارائه کرده که نشان می‌دهد تقاضای نهادی برای بیت کوین افزایش پیدا کرده و سرمایه‌گذاران از صندوق‌های قابل معامله (ETF) به سمت این ارز دیجیتال حرکت می‌کنند.

شبکه ارتباطی راهبردی امکان 475x120 G10

تیم استراتژی بازار جی‌پی مورگان به تازگی گزارشی منتشر کرده که در آن اطلاعاتی درباره بیت کوین به چشم می‌خورد. در این گزارش جریان «Grayscale Bitcoin Trust» یا «GBTC» و صندوق‌های قابل معامله طلا با یکدیگر مقایسه شده‌اند و در آن به متن زیر برمی‌خوریم:

«به نظر می‌رسد تاییدهای شرکتی بیت کوین و به خصوص تایید آن توسط پی‌پل در دو هفته گذشته، تقاضا برای بیت کوین را افزایش داده است.»

شبکه ارتباطی راهبردی امکان 600x120 Digiato 1
شبکه ارتباطی راهبردی امکان 320 320 https://malltina.com/?utm_source=digiato.banner&utm_medium=290*290&utm_campaign=digiato290*290

پی‌پل از راه‌اندازی سرویس ارز دیجیتال خود خبر داده بود که شامل محبوبترین ارز دیجیتال بازار نیز می‌شود. در حال حاضر این کمپانی این سرویس خود را در اختیار تمام کاربران در ایالات متحده آمریکا قرار داده و قصد دارد در آینده آن را برای کاربران جهانی خود نیز عرضه کند، علاوه بر این شاهد حضور آن در پلتفرم «Venmo» نیز خواهیم بود.

بیت کوین

کارشناسان جی‌پی مورگان در گزارش اخیر گفته‌اند:

«به نظر ما صعود GBTC نه تنها نشان‌دهنده افزایش تقاضای بیت کوین از سوی سرمایه‌گذاران جوان است، بلکه سرمایه‌گذاران نهادی نیز مانند دفاتر خانوادگی و مدیران دارایی نیز در این مسیر حرکت می‌کنند.»

تحلیلگران با مقایسه جریان GBTC و صندوق‌های قابل معامله طلا در ماه اکتبر به نتیجه‌گیری زیر رسیده‌اند:

«چنین تضادی نشان می‌دهد سرمایه‌گذارانی که در گذشته به سراغ صندوق‌های قابل معامله طلا رفته‌اند مانند دفاتر خانوادگی، احتمالا بیت کوین را به عنوان جایگزین طلا درنظر می‌گیرند.»

جی‌پی مورگان ماه گذشته میلادی اعلام کرد اگر بیت کوین به عنوان جایگزین طلا درنظر گرفته شود، در بلندمدت رشد قیمت قابل توجهی را تجربه خواهد کرد و برای رقابت با دیگر بازارها، ارزش بازار آن شاید ۱۰ برابر شود.

در حال حاضر Grayscale دارای ۹.۱ میلیارد دلار دارایی خالص تحت مدیریت ۱۰ محصول سرمایه‌گذاری ارزهای دیجیتال است که سهم GBTC به ۷.۶۴۸ میلیارد دلار می‌رسد.