مدیریت

09196056862

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

حمله تند سعادتمند به هادی طباطبایی!

بعد از یک سال و نیم انتقاد‌های بی‌اساس و بی‌منطق هادی طباطبایی، یکبار می‌خواهم جوابش را برای همیشه بدهم.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، احمد سعادتمند در یک مصاحبه جنجالی به صحبتهای هادی طباطبایی دروازه‌بان سابق آبی‌ها واکنش نشان می‌دهد. این اولین مصاحبه او بعد از سکوت دو ماهه‌ای‌ست که در پیش گرفته. سعادتمند می‌گوید تنها هدفش از این مصاحبه پاسخ به اتهام‌های بی اساس طباطبایی است اما در آینده به تک تک سئوالات پاسخ خواهد داد.

این گفت‌وگوی گلایه آمیز را بخوانید:

بعضی فقط کارشان انتقاد کردن است

متاسفانه برخی از دوستان  خود را از متعصبان استقلال می دانند و کارشان فقط انتقاد کردن است ، ماندم که چه زمانی برای عشق ورزیدن به این باشگاه و هوادارانش دارند؟ آقای طباطبایی شما که خود را استقلالی می دانید و به دنبال کمک به استقلال هستید بهتر است که مردم عزیزمان و هواداران بدانند، در این فصل به شما پیشنهاد دادم که به عنوان سرپرست به استقلال بیاید اما قبول نکردید، پیشنهاد دادم  معاون ورزشی باشگاه شوید باز هم قبول نکردید، مگر شما هدفتان کمک نبود؟مگر عاشق استقلال نبودید؟ شما هدف کمک به استقلال نداشتید، هدف شما این است که در استقلال یا مدیرعامل شوید یا سرمربی. من حاضر بودم میز مدیریت را هم به شما بدهم تا به استقلال کمک کنید  اما  شما خودتان هم نمی دانید چه می خواهید.

خالق بیت کوین ثروتمند ترین فرد جهان می شود؟

خالق بیت کوین ثروتمند ترین فرد جهان می شود؟

خالق بیت کوین ثروتمند ترین فرد جهان می شود؟

خالق بیت کوین ثروتمند ترین فرد جهان می شود؟

آقای طباطبایی انسانیت را سرلوحه کار  خود قرار دهید

من انسان بدی بودم و از من انتقاد می‌کنید ایرادی ندارد. شما از کسی نشده انتقاد بیجا نکنید از مربی ها تا اسطوره ها تا مدیران تا هرکسی که در استقلال پستی می گیرد، انتقاد می کنید. هروقت استقلال نتیجه می گیرد به سفر می روید و هروقت وارد بحران می شود در تمام شبکه های تلویزیونی ‌حاضر می شوید و جوری از شرایط فنی و کلی استقلال انتقاد می کنید که دشمنان استقلال اینگونه نقدش نمی‌کنند. شفر مربی بدی بود، استراماچونی مربی بی عرضه ای  بود، اینها حرف‌های شماست. استراماچونی ۵هفته نتیجه نگرفت. هیچ استقلالی ای از او انتقاد نکرد جز شما. همان استراماچونی بهترین مربی استقلال شد و نتایج خیلی خوبی کسب کرد. اما شما به او هم رحم نکردید در حالی که می دیدید آرامش استقلال از هر چیزی مهم تر است. از دید شما چه کسی خوب است یکبار برای همیشه  بگویید تا مردم بدانند. شما از همه انتقاد می کنید به بزرگ و کوچک رحم نمی کنید ، هم دوره های خودتان یا مدیران فرقی نمی کند. به همه انتقاد های بی اساس را ربط می دهید. آقای طباطبایی روی خودتان کار کنید و ادای متعصب ها را در نیاورید. انسانیت را سرلوحه کار  خود قرار دهید. مردم ما و هواداران استقلال با هوش تر از آن هستند که شما با سیاه بازی و ادا های تکراری و پوچ و سیاست های نخ نما و پوسیده  نمی توانید هواداران استقلال را گول بزنید.

آقای طباطبایی در لیگ دو هم موفق نبودید

شما سرمربی تیم داماش گیلان بودید. این تیم از پرهزینه‌ترین تیم‌های لیگ ۲ بود. شما به عنوان مربی اختیار تام داشتید و هزاران  هوادار عاشق گیلانی پشت سر شما بودند و مدیرعامل با تمام توان در کنار شما ایستاد و هزینه های زیادی  کرد. اما شما با همه آن امکانات نتوانستید داماش را به موفقیت برسانید و با این تیم که یکی از تیم های پر هوادار است در نهایت در لیگ دو هم موفق نبودید و با این تیم صعود نکردید و پس از آن نیز تا کنون حتی از لیگ دو هم پیشنهادی نداشتید . برای همین تن به حضور در هر برنامه ای می دهید و منتقد غیر منطقی  هر مربی یا اسطوره یا مدیری که در استقلال کار می کند، هستید. شمایی که حتی تا به امروز پس از عدم موفقیت با تیم شهرتان از لیگ سه هم پیشنهاد نداشتید.

این نمایش های عوام فریبانه را تمام کنید

آقای طباطبایی مردم ما باهوش هستند. این نمایش های عوام فریبانه  را تمام کنید . من به عنوان یک انسان   به شما توصیه می کنم اول تصمیم خود را بگیرید که می خواهید مدیرعامل باشید  یا  در کارهای فنی مشارکت کنید. دوم به کلاس های  مربیگری پیشرفته بروید و پس از آن از یک جایی مثل لیگ سه اگر پیشنهاد داشتید کار خودتان را شروع کنید، در غیر این صورت به جای تکان دادن بیش از حد زبانتان کمی از فکرتان سود ببرید و تفکر کنید و قلب خود را بزرگ کنید و صبور باشید تا به موفقیت برسید. مثل مربیان خوب استقلالی مانند مهدی پاشازاده که چندین قهرمانی در لیگ دو صعود به لیگ یک دارد و یا  رسول خطیبی که با چند تیم به لیگ برتر صعود کرده است یا جواد نکونام که موفقیت های او با نساجی و فولاد بر کسی پوشیده نیست  و علی منصوریان که تداوم موفقیت هایش با نفت تهران او را به استقلال رساند و  محمود فکری عزیز که الان سرمربی استقلال است و با چند تیم لیگ یکی نتایج بسیار خوبی را کسب کرد و پس از آن نیز با نساجی توانست در لیگ برتر بزرگی کند.  شما تا به حال دیده اید که آقایان فکری ، نکونام و کسانی که اسم بردم  از همه انتقاد کنند یا فقط ادای متعصب ها را در بیاورند؟ نه آن ها به دنبال آرامش تیم محبوبشان هستند و در شرایط سخت به کمک تیم می آیند. آن ها بیشتر از اینکه به فکر دیده شدن باشند به فکر کار کردن در تیم هایشان هستند چون آن ها بیکار نیستند.

استقلال را با هوادارانش تنها بگذارید

آقای جواد نکونام به فکر کار و‌ رشد است. او با فولاد  نتایج خوبی گرفته و با نساجی به  لیگ برتر صعود کرده، رسول خطیبی با آلومینیوم اراک به لیگ برتر آمده و قبل تر از آن نتایج خوبی با ماشین سازی در لیگ برتر کسب کرده آیا دیده‌اید که قلعه‌نویی با آن همه موفقیت از همه انتقاد کند؟ اگر هم این کار را کرده بر پایه اصول و منطق بوده است. تکلیفتان را با خودتان مشخص کنید. اگر می خواهید مدیر شوید  من کمک می کنم. شما معاونت ورزشی استقلال را هم قبول نکردید چون هدفتان فقط تخریب است، تخریب به چه قیمت؟
از محمود فکری متعصب و تلاشگر هم میخواهید انتقاد کنید؟ آقای طباطبایی مردم از این همه ادعاهای بی اساس خسته شده اند. این موضوعات هیچ کمکی به استقلال نمی کند. برای شما در هر تجارتی هستید  آرزوی موفقیت می کنم. استقلال و هوادارانش را تنها بگذارید. اگر می خواهید در کنار استقلال باشید واقعا کمک کنید و دلسوزانه حضور داشته باشید نه اینکه فقط کارتان  شده تخریب و انتقاد های بی اساس  از استقلالی که همیشه مظلوم است.

آقای طباطبایی فکر جدیدی برای دیده شدن بکنید

 هواداران وقتی که شفر رفت فهمیدند مربی خوبی بوده و نتایج موفقیت آمیزی گرفته است . شما علیه شفر هم  صحبت کردید. کاش به احترام هواداران سکوت می‌کردید. مردم ما باهوش تر از آن هستند که سیاه نمایی های شما  را باور کنند. بهتر است که فکر  جدیدی برای دیده شدن  بکنید. مردم عزیز و هواداران خوب و بی نظیر استقلال بدانید که آقای طباطبایی زمانی که پیشنهاد معاونت ورزشی و سرپرستی استقلال به او رسید نه تنها قبول نکرد بلکه دنبال مدیرعاملی استقلال بود خب الان میز مدیرعاملی خالی است این گوی و این میدان…

 زمان بهترین قاضی است

 در مورد اتفاقات پیش آمده در استقلال صحبت های زیادی دارم که به خاطر آرامش باشگاه و احترام به کادر فنی جدید و هواداران و کشورم فعلا سکوت کرده ام اما حق هواداران است بدانند، آنها که هواداران واقعی هستند می‌دانند من چه می گویم، خدمات و کارهایم در استقلال مشخص است و زمان بهترین قاضی است. من هستم شما هم هستید همه چیز مشخص می‌شود که چه کسی راست می‌گوید چه کسی دروغ؟ من هم مقابل هواداران سرم را پایین می اندازم تا آنها قضاوت کنند و من با قلبم برای موفقیت استقلال دعا می کنم. حاضرم طرح هایم را در اختیار مدیران بعدی بگذارم چرا که  فقط پنج ماه و نیم زمان داشتم و یک دنیا مطالبه از قبل و چالش های فراوان و کارهای ناصواب حتی از دوستان، اما من یک سری طرح‌ها برای موفقیت استقلال داشتم که حاضرم آنها را در  اختیار مدیران آینده این باشگاه بگذارم. زیرا من دنبال این نبودم چیزی را به نفع خود تمام کنم. چه به نام من باشد چه به نام   کسی دیگر مهم این است که به نفع استقلال و هوادارانش اتفاق مثبتی رخ دهد.

فکری گزینه من هم بود

در خصوص کادر فنی جدید باید بگویم، زمانی که من مدیرعامل بودم محمود فکری هم یکی از گزینه های سرمربیگری در استقلال بود. او در این فوتبال پله پله رشد کرده و در لیگ یک توانسته با تیم های مختلفی موفق شود و در نهایت در نساجی هم  توانست موفقیت های قابل توجهی  کسب کند. حضور امروز فکری  در  استقلال لیاقتش است  و خوشحالم که متعصب واقعی و عاشق واقعی استقلال به عنوان سرمربی در این تیم حضور دارد. از هواداران می‌خواهم از کادر فنی حمایت کنند. محمود فکری از جنس استقلال است. او با جدیت و منطقی که در کارش دارد به موفقیت می‌رسد.به شرطی که مثل من، دوستان پشتش را خالی نکنند.

می دانستم در استقلال مهمان هستم

دست تک تک هواداران را به گرمی  میفشارم. اگر کوتاهی دیدند من را  ببخشند. من فقط پیش خدا و هواداران  سر خم می کنم . روزی که به استقلال آمدم از همان روز آماده رفتن نیز بودم چرا که می‌دانم همه ما در استقلال مهمان هستیم و هواداران را صاحب اصلی استقلال می دانم و امیدوارم این باشگاه بیش از این مظلوم واقع نشود و عدالت در مورد استقلال  برقرار شود تا شاهد خوشحالی هواداران بی نظیر استقلال باشیم. این اتفاقات حق هواداران خوب و بزرگ استقلال نیست . به زودی در یک برنامه یا کنفرانس خبری سکوت خود را در مورد اتفاقات پیش آمده می شکنم و همه چیز را به هواداران می گویم.