مدیریت

09196056862

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

سومین هاوینگ بیت کوین انجام شد؛ کاهش پاداش استخراج به ۶.۲۵ بیت کوین

یکی از مهم‌ترین وقایع مربوط به ارزهای دیجیتال اتفاق افتاد و بیت کوین سومین نصف شدن پاداش استخراج (Halving) خود را تجربه کرد. هاوینگ بیت کوین که هر ۴ سال یکبار رخ می‌دهد، پاداش استخراج این رمزارز را از ۱۲.۵ بیت کوین به ۶.۲۵ بیت کوین کاهش داد.

بر اساس اطلاعات منتشر شده، سومین نصف شدن پاداش استخراج این رمزارز ساعت ۱۱:۵۳ دیشب رخ داده. بیت کوین در بازار سهمی برابر با ۶۷ درصد دارد و ارزش آن نزدیک به ۸۶۰۰ دلار است. از زمانی که بیت کوین در سال ۲۰۰۹ شکل گرفته، شاهد سه هاوینگ بودیم که هر یک از آن‌ها پس از استخراج ۲۱۰ هزار بلوک یا هر ۴ سال یکبار اتفاق افتاده. جدیدترین هاوینگ این ارز دیجیتال پاداش استخراج آن را ۵۰ درصد کاهش داده است.

اولین هاوینگ در سال ۲۰۱۲ رخ داد و پاداش استخراج این ارز دیجیتال از ۵۰ بیت کوین به ۲۵ بیت کوین کاهش یافت. دومین هاینگ در سال ۲۰۱۶ بود که پاداش را به ۱۲.۵ بیت کوین کاهش داد. منابع این رمزارز محدود است و با توجه به این موضوع به احتمال زیاد تا سال ۲۱۴۰ هاوینگ اتفاق خواهد افتاد. انتظار می‌رود تا آن تاریخ، پاداش استخراج به ۱ ساتوشی یا ۰.۰۰۰۰۰۰۰۱ بیت کوین برسد.

شبکه ارتباطی راهبردی امکان Video Banner 04 شبکه ارتباطی راهبردی امکان ta87988

هاوینگ بیت کوین

دو هاوینگ قبلی روی قیمت این ارز دیجیتال تاثیر مثبت داشتند و به همین دلیل برخی به تاثیر مثبت سومین هاوینگ روی قیمت آن اشاره می‌کنند. با این وجود تعداد از ماینزها باور دارند که این هاوینگ تاثیری روی قیمت نخواهد داشت.

در حالی که ارتباط میان قیمت بیت کوین و هاوینگ برای بسیاری نامشخص است، جدیدترین هاوینگ روی درآمد ماینرها تاثیر مستقیم دارد. به اعتقاد تعدادی از کارشناسان، هاوینگ اخیر باعث می‌شود تعدادی از ماینرها از حضور در این بازار منصرف شوند و دستگاه‌های تولید رمزارز خود را خاموش کنند.

در گذشته و پیش از هاوینگ سوم، برخی ماینرها به علت کاهش سود تصمیم به انجام چنین کاری گرفتند. باید منتظر ماند و دید سومین هاوینگ بیت کوین چه تاثیری روی قیمت آن خواهد داشت.