فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

شبکه ارائه بیت کوین به چه صورت مدیریت می‌شود؟

شبکه ارتباطی راهبردی امکان
گروه کسب و کار:
بیت کوین نوعی ارز دیجیتال است که استفاده از آن به صورت الکترونیکی انجام می‌شود و خرید بیت کوین به یکی از بزرگترین معاملات اینترنتی این روزها تبدیل شده است. شبکه ای که این ارز در آن توزیع و استفاده می‌گردد غیر متمرکز و به شکل کاربر به کاربر است. بیت کوین همانند پول یا سایر ارزهای رایج، شکل فیزیکی ندارد، از این رو به منظور خرید و فروش آن لازم نیست به شکل غیر حضوری اقدام نمود تنها دسترسی به اینترنت برای انجام این کار کافیست.

اگر بخواهید به عنوان یک سرمایه گذار این ارز را مبادله یا پس انداز کنید نیاز به بانک ندارید. ارزش چنین پولی به خود آن است و نمی توان پشتوانه ای برای آن در نظر گرفت اما به راحتی می‌توان آن را خریداری نموده و به امید اینکه افزایش قیمت پیدا کند آن را ذخیره کرد. اما مهم ترین سوالی که ممکن است در رابطه با بیت کوین به ذهن شما خطور کند، شاید نحوه خرید آن باشد. به منظور خرید این پول دیجیتالی روش‌های متعددی وجود دارد. برای مثال می‌توان مستقیماً به فروشندگان حقیقی آن مراجعه نمود و با استفاده از کارت بانکی اقدام به خرید کرد یا اینکه از سایت‌های فعال در زمینه فروش یا همان صرافی‌های آنلاین استفاده نمود.

برای خرید ارز بیت کوین کافیست کیف پول آن را روی موبایل یا کامپیوتر خود نصب کنبد، سپس یک فروشنده معتبر که ممکن است سایت یا فرد حقیقی باشد را انتخاب نمائید. هنگام خرید این ارز،  فروشندگان معتبر به دلیل کلاهبرداری‌های احتمالی از شما درخواست ارائه مدارک شناسایی به منظور احراز هویت می‌کنند، بنابراین باید تصویر کارت بانکی و کارت شناسایی خود را برای آن‌ها بفرستید تا مورد تایید واقع شوید. پس از انجام این کار می‌توانید به راحتی سفارش خرید دهید. هنگامی که سفارش خود را ثبت نمودید باید هزینه اعلام شده را به صورت اینترنتی و آنلاین به فروشنده مورد نظر پرداخت کنید، سپس آدرس کیف پول خود را به وی می‌دهید تا برای شما بیت کوین واریز کند.

انتخاب نحوه خرید بیت کوین کاملاً سلیقه ای است و هر فرد با توجه به شرایط خود بهترین راه را می‌تواند انتخاب کند اما به یقین باید به فروشندگان و سایت‌های معتبر مراجعه نمود. همان طور که گفته شد، بیت کوین ارزی نیست که بتوان آن را در بانک مرکزی یافت بلکه نوعی روش پرداخت دیجیتال است که تنها بر پایه شبکه ای از کامپیوترها استوار است. این ارز با بهره مندی از الگوی غیرمتمرکز هیچ پشتوانه ای ندارد و نه تنها هیچ بانکی بلکه هیچ بیمه ای خسارت‌هایی که از نوسانات بازار بدان وارد می‌شوند را تحت پوشش خود قرار نمی دهد. اما خوشبختانه کدهای دیجیتالی بیت کوین نه جعل می‌شوند و نه به درخواست مقامات برتر یا دولت‌ها تکثیر پیدا می‌کنند. برخلاف ارزهای سنتی که توسط دولت‌ها چاپ و توزیع می‌شوند و گاهی منجر به تورم می‌گردند، بیت کوین خود به تنهایی ارزشمند است و کاهش اعتبار در طولانی مدت برای آن بی معناست. در حال حاضر با افزایش تقاضا از طرف افراد و افزایش کاربران، ارزش این ارز رمزنگاری شده رو به افزایش است.  
شما می‌توانید برای خرید و فروش انواع ارز دیجتال مانند خرید پرفکت مانی، خرید وب مانی و … به وب سایت www.exnovin.co مراجعه نمایید.