فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

قیمت بیت کوین از مرز 10 هزار دلار گذشت

قیمت بیت کوین برای اولین بار در سال 2020 از مرز 10 هزار دلار عبور کرد تا توجه علاقه مندان به ارز دیجیتال را به خود جلب کند. این رمزارز محبوب در زمان نگارش این مقاله به مبلغ 10058 دلار خرید و فروش می شود.

اطلاعات به دست آمده از صرافی کوین بیس و بازارهای مختلف نشان می دهد ساعت 3 بامداد به وقت جهانی برابر با 6:30 امروز صبح به وقت تهران، بیت کوین سد 10 هزار دلار را شکست و پنج رقمی شد ولی پس از مدت کوتاهی دوباره به کانال 9000 دلار بازگشت. پنج رقمی شدن قیمت بیت کوین حدود 4 ماه قبل رخ داده بود.

طی چند ماه اخیر، قیمت بیت کوین به خاطر رویکرد خرسی بازار تا 6400 دلار هم پایین آمد ولی گاوها دست به کار شدند و افزایش 35 درصدی قیمت این ارز دیجیتال را رقم زدند. عبور از سد روانی 10 هزار دلار به استقبال خریداران از بازارهای آتی بیت کوین هم ارتباط دارد.

شبکه ارتباطی راهبردی امکان mokh8764567 شبکه ارتباطی راهبردی امکان ta87988

نصف شدن پاداش استخراج بیت کوین

تحلیلگران انتظار دارند که مرز 10 هزار دلار با مقاومت شدیدی از سمت خرس ها روبرو شود. احتمالا سطح حمایت کنونی روی رقم 9550 دلار قرار دارد. «متی گرینسپن» تحلیلگر سایت کوین تلگراف در این رابطه می گوید:

این اولین بار نیست که بیت کوین از 10 هزار دلار عبور کرده و احتمالاً در این قیمت باقی نخواهد ماند. با این حال برای نخستین بار شاهد ارزش گذاری منطقی بر اساس شاخص های اساسی شبکه هستیم.

دیگر رمزارزها نیز با رشد بیت کوین، حال و روز خوبی دارند. ارزش بازار کلی رمزارزها در حال حاضر حدود 288 میلیارد دلار است که حدود 64 درصد آن به بیت کوین تعلق دارد. طی 24 ساعت گذشته قیمت اتریوم با رشد 3.81 درصدی به 228 دلار رسیده است. ریپل (XRP) با رشد 2.61 درصدی به قیمت 0.28 دلار خرید و فروش می شود و بیت کوین SV هم با رشد 11.14 درصدی، قیمت 362 دلاری را تجربه می کند. با این حساب به نظر می رسد سال 2020 سال خوبی برای رمزارزها خواهد بود.