3
مدیریت

09196056862

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

مالیات یک جاده دو طرفه است/نمایشگاه طلا و جواهر تلفیقی از سنت و مدرنیته

معاون توسعه و برنامه ریزی فرمانداری اصفهان گفت: سطح چهاردهمین نمایشگاه طلا و جواهر اصفهان بسیار عالی دانست

دکتر سهیلا اثنی عشران در مصاحبه اختصاصی با سایت طلا گفت: سطح چهاردهمین نمایشگاه طلا و جواهر اصفهان بسیار عالی و استقبال مردم را از نمایشگاه خوب توصیف کرد.

معاون توسعه و برنامه ریزی فرمانداری اصفهان گفت انتظار داریم هر نمایشگاه نسبت به سال گذشته ارتقاء داشته باشد و امسال به یاری دوستان چنین انتظاری محقق گردیده است.

اثنی عشران از وجود طراحان جوانی در نمایشگاه خبر داد که کارهای جدیدی را با توجه به مدت زمان محدود ارائه کرده اند و گفت قطعا این طراحان نیاز به حمایت دارند تا هم درسطح استان و هم در سطح بین المللی دیده شوند و وظیفه ماست که این بستر را فراهم کنیم.

وی گفت انتظار داریم در سال آینده اطلاع رسانی به صورت گسترده صورت گیرد تا هم مردم وهم در سطح کشور از وجود چنین نمایشگاه هایی آگاهی یابند.

اثنی عشران گفت:اطلاع رسانی باید به صورتی باشد تا هم مخاطبین عام و هم سرمایه‌گذاران در این حوزه حضور داشته باشند زیرا اصفهان مهد تمدن و فرهنگ است و در زمینه طلا و جواهر و سنگ های زینتی قدمت طولانی دارد.

وی گفت این نمایشگاه تلفیقی از سنت و مدرنیته است.

چهاردهمین نمایشگاه طلا و جواهر

معاون توسعه و برنامه ریزی فرمانداری اصفهان درباره مالیات و ارزش افزوده گفت اداره کشور بر اساس مالیات است اما مالیات نباید مانعی برای تولید کننده باشد یعنی از طرفی صنوف باید به پرداخت مالیات بپردازند و از طرفی به کسانی که مالیات را به موقع می دهند امکانات و مزایا داده شود،در حقیقت مالیات یک جاده دو طرفه است.

اثنی عشران خاطر نشان کرد فرمانداری به عنوان یک دستگاه حاکمیتی و دستگاهی که تعامل بین دستگاهی را می تواند ایجاد کند بنابراین دوستان می توانند مسائل و مشکلات را در قالب نامه یا طرح ارائه کنند تا بستری برای تولید و جذب سرمایه گذار فراهم شود و ما از آن استقبال خواهیم کرد زیرا این برند باید به نام اصفهان پایه گذاری شود و در سطح کشور و جهان شناسانده شود زیرا سرمایه‌های انسانی بسیار خوبی در این صنعت وجود دارد که باید به آنها بها داده شود و باید قسمتی از اشتغال استان در زمینه صنعت طلا باشد.

وی در پایان گفت از کسانی که طرحی در زمینه رشد صنعت طلا دارند استقبال کرده و فرش قرمزی برای آنها پهن خواهیم کرد.