مدیریت

09196056862

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شبکه ارتباطی راهبردی امکان ، شاهراه حرکت به سمت بازارهای بین المللی

فهرست مطالب این مقاله

چطور بدهی ام را کم کنم؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((چطور بدهی ام را کم کنم؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟

امیدواریم از خواندن این مطلب، ((بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟)) لذت ببرید و برایتان مفید باشد،از همراهی شماسپاسگذاریم.

عنوان مقاله :

دسته بندی مقاله :

چوب حراج هکرها به اطلاعات ۱۲۹ میلیون راننده روسی در دارک وب

هکرهای روسی به اطلاعات ۱۲۹ میلیون راننده دسترسی پیدا کرده‌ و آن‌ها را با حداکثر قیمت ۱.۵ بیت کوین در دارک وب به فروش می‌رسانند.

به گزارش خبرگزاری روسی RBC، هکرهای ناشناس موفق به سرقت اطلاعات میلیون‌‌ها مالک خودرو از اداره کل ایمنی ترافیک وزارت امور داخلی روسیه شده‌اند. این اطلاعات شامل نام، جزئیات پاسپورت، آدرس و موارد دیگر می‌شود. به گفته این گزارش، یکی از کارکنان شرکت‌های اشتراک خودرو سرقت این اطلاعات را تایید کرده است. در این گزارش به فروش این اطلاعات در دارک وب اشاره شده:

«نسخه کامل این دیتابیس با قیمت ۰.۳ بیت‌کوین به فروش می‌رسد که نزدیک به ۲۸۵۰ دلار می‌شود. با پرداخت ۱.۵ بیت کوین یا ۱۴,۲۵۰ دلار می‌توانید این اطلاعات را برای استفاده‌های منحصر به فرد خریداری کنید.»

شبکه ارتباطی راهبردی امکان شبکه ارتباطی راهبردی امکان Digiato

بیت کوین

برای اولین بار نیست که شاهد استفاده از رمزارزها برای جرایم سایبری و همچنین حمله به سرمایه‌گذاران هستیم. در ماه مارس حمله سایبری مشابه در روسیه رخ داد و هکرها توانسته به صندوق بین‌المللی رمزارز «Trident Crypto Fund» حمله و اطلاعات ۱۰,۰۰۰ کاربر را سرقت کنند. بر اساس گزارشی که آن زمان از سوی نشریه روسی IZ منتشر شد، این اطلاعات را آدرس ایمیل، پسوردها، یوزرنیم، نام کامل، شماره تلفن موبایل و کشور محل سکونت تشکیل می‌دهند. مدیر فنی شرکت DeviceLock درباره این حمله سایبری اعلام کرده بود:

«ظاهرا شهروندان روسیه تا به امروز با افشای اطلاعات خود مواجه شده‌اند، با این حال آن‌ها مورد بررسی قرار نگرفته‌اند و لو رفتن اطلاعات ۱۰,۰۰۰ کاربر Trident Fund Crypto می‌تواند به عنوان اولین حمله سایبری و افشاگری بزرگ اطلاعات شخصی سرمایه‌گذاران رمزارزها در روسیه شناخته شود.»

در ماه‌های اخیر حملات سایبری مخصوصا در رابطه با رمزارزها افزایش پیدا کرده و نمی‌توان آن‌ها را به صورت کامل متوقف کرد، با این حال با اقدامات امنیتی می‌توان شمار آن‌ها را کاهش داد. برای مثال کاربران می‌توانند از فعالیت‌های مشکوک دوری کنند و تا جای ممکن رمزارزها را در جایی مطمئن نگهداری کنند تا مورد حمله و سرقت قرار نگیرند.